SIT3373AI-4B9-33NH312.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
SIT3373AI-4B9-33NH312.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AI-4B9-33NH312.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 312.5 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AI-4B9-33NH312.500000 | SiTime | NHE Electronics