SIT3373AI-4E9-28NU364.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
SIT3373AI-4E9-28NU364.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AI-4E9-28NU364.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 364.8 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3373AI-4E9-28NU364.800000 | SiTime | NHE Electronics