SIT5000AI-2E-33N0-33.600000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC TCXO 33.6000MHZ LVCMOS
SIT5000AI-2E-33N0-33.600000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 66.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 5.3125MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 66.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 20.0000MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT5000AI-2E-33N0-33.600000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC TCXO 33.6000MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT5000PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: TCXOFrequency: 33.6 MHzFunction: -Output: LVCMOSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±5ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT5000AI-2E-33N0-33.600000T | SiTime | NHE Electronics