SIT5000AI-GE-25E0-25.000000D, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 25MHZ SMD
SIT5000AI-GE-25E0-25.000000D Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 16.367667MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 6.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT5000AI-GE-25E0-25.000000DMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 25MHZ SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT5000PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: TCXOFrequency: 25 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±5ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT5000AI-GE-25E0-25.000000D | SiTime | NHE Electronics