SIT5000AI-GE-25E0-25.000000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 25MHZ SMD
SIT5000AI-GE-25E0-25.000000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 48.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 74.175824MHZ H/LV-CM
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT5000AI-GE-25E0-25.000000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 25MHZ SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT5000PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: TCXOFrequency: 25 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±5ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT5000AI-GE-25E0-25.000000T | SiTime | NHE Electronics