SIT5000AI-GE-28VQ-38.400000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCTCXO 38.4000MHZ
SIT5000AI-GE-28VQ-38.400000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 33.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 28.63636MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT5000AI-GE-28VQ-38.400000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCTCXO 38.4000MHZProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT5000PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCTCXOFrequency: 38.4 MHzFunction: -Output: LVCMOSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±5ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT5000AI-GE-28VQ-38.400000T | SiTime | NHE Electronics