SIT5000AI-GE-33N0-12.000000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC TCXO 12.0000MHZ LVCMOS
SIT5000AI-GE-33N0-12.000000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 33.3300MHZ HCMOS
MEMS OSC XO 8.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT5000AI-GE-33N0-12.000000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC TCXO 12.0000MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT5000PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: TCXOFrequency: 12 MHzFunction: -Output: LVCMOSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±5ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT5000AI-GE-33N0-12.000000T | SiTime | NHE Electronics