SIT5000AIC2E-18E0-26.000000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC TCXO 26.0000MHZ LVCMOS
SIT5000AIC2E-18E0-26.000000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC TCXO 19.2000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 7.3728MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 4.0000MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 2
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT5000AIC2E-18E0-26.000000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC TCXO 26.0000MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT5000PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: TCXOFrequency: 26 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOSVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±5ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 31mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT5000AIC2E-18E0-26.000000T | SiTime | NHE Electronics