SIT8009AC-22-25E-125.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
SIT8009AC-22-25E-125.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 85.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 16.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 38.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8009AC-22-25E-125.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8009PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 125 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 6.4mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8009AC-22-25E-125.000000 | SiTime | NHE Electronics