SIT8009BC-22-33E-135.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 135.0000MHZ H/LVCMOS
SIT8009BC-22-33E-135.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 60.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 16.3690MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8009BC-22-33E-135.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 135.0000MHZ H/LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8009BPartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 135 MHzFunction: Enable/DisableOutput: HCMOS, LVCMOSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 7.5mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8009BC-22-33E-135.000000 | SiTime | NHE Electronics