SIT8102AC-31-33E-25.00000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, OSC MEMS XO 25.0000MHZ SMD
SIT8102AC-31-33E-25.00000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 33.33333MHZ H/LVCMOS
MEMS OSC XO 66.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8102AC-31-33E-25.00000YMfr: SiTimeDescription: OSC MEMS XO 25.0000MHZ SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8102PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 25 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 26mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8102AC-31-33E-25.00000Y | SiTime | NHE Electronics