SIT8103AC-23-18E-80.00000X, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 80.0000MHZ LVCMOS LV
SIT8103AC-23-18E-80.00000X Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 54.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8103AC-23-18E-80.00000XMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 80.0000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)Series: SiT8103PartStatus: Not For New DesignsBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 80 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 6.7mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8103AC-23-18E-80.00000X | SiTime | NHE Electronics