SIT8208AC-3F-18S-75.000000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVCMOS LV
SIT8208AC-3F-18S-75.000000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 16.367667MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 62.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-3F-18S-75.000000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 75 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 31mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AC-3F-18S-75.000000T | SiTime | NHE Electronics