SIT8208AC-3F-25E-12.288000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV
SIT8208AC-3F-25E-12.288000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 25.000625MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.6660MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-3F-25E-12.288000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 12.288 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AC-3F-25E-12.288000T | SiTime | NHE Electronics