SIT8208AC-3F-25E-12.800000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
SIT8208AC-3F-25E-12.800000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 65.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 8.1920MHZ LVCM LVTTL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-3F-25E-12.800000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 12.8 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AC-3F-25E-12.800000T | SiTime | NHE Electronics