SIT8208AC-3F-25E-18.432000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV
SIT8208AC-3F-25E-18.432000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 65.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-3F-25E-18.432000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 18.432 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AC-3F-25E-18.432000T | SiTime | NHE Electronics