SIT8208AC-3F-25E-3.570000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL
SIT8208AC-3F-25E-3.570000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 156.253906MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 16.3690MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 19.4400MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-3F-25E-3.570000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 3.57 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AC-3F-25E-3.570000T | SiTime | NHE Electronics