SIT8208AC-3F-28E-24.576000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV
SIT8208AC-3F-28E-24.576000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVDS
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-3F-28E-24.576000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 24.576 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AC-3F-28E-24.576000T | SiTime | NHE Electronics