SIT8208AC-3F-33E-24.576000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV
SIT8208AC-3F-33E-24.576000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 8.1920MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 16.3690MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 66.66666MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-3F-33E-24.576000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 24.576 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AC-3F-33E-24.576000T | SiTime | NHE Electronics