SIT8208AC-GF-25E-12.288000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV
SIT8208AC-GF-25E-12.288000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-GF-25E-12.288000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 12.288 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8208AC-GF-25E-12.288000Y | SiTime | NHE Electronics