SIT8208AC-GF-25E-33.333000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
SIT8208AC-GF-25E-33.333000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 19.4400MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 66.6670MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 74.1760MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-GF-25E-33.333000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 33.333 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8208AC-GF-25E-33.333000Y | SiTime | NHE Electronics