SIT8208AC-GF-25E-33.600000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV
SIT8208AC-GF-25E-33.600000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 65.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-GF-25E-33.600000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 33.6 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8208AC-GF-25E-33.600000Y | SiTime | NHE Electronics