SIT8208AC-GF-25E-62.500000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVCMOS LV
SIT8208AC-GF-25E-62.500000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 16.367667MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-GF-25E-62.500000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 62.5 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8208AC-GF-25E-62.500000Y | SiTime | NHE Electronics