SIT8208AC-GF-25S-12.000000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
SIT8208AC-GF-25S-12.000000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-GF-25S-12.000000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 12 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8208AC-GF-25S-12.000000Y | SiTime | NHE Electronics