SIT8208AC-GF-25S-12.288000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV
SIT8208AC-GF-25S-12.288000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 14.3181MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.66666MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 72.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-GF-25S-12.288000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 12.288 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8208AC-GF-25S-12.288000Y | SiTime | NHE Electronics