SIT8208AC-GF-33S-74.250000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV
SIT8208AC-GF-33S-74.250000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 60.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AC-GF-33S-74.250000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 74.25 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8208AC-GF-33S-74.250000Y | SiTime | NHE Electronics