SIT8208AI-22-18S-12.288000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-22-18S-12.288000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 8.1920MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 425.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-22-18S-12.288000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 12.288 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 31mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8208AI-22-18S-12.288000 | SiTime | NHE Electronics