SIT8208AI-22-28E-12.288000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-22-28E-12.288000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 16.367667MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 156.257812MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-22-28E-12.288000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 12.288 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8208AI-22-28E-12.288000 | SiTime | NHE Electronics