SIT8208AI-22-33E-35.328000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 35.3280MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-22-33E-35.328000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 60.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 14.3180MHZ LVCMOS LV
-40 TO 85C, 7050, 10PPM, 1.8V, 2
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-22-33E-35.328000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 35.3280MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 35.328 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8208AI-22-33E-35.328000 | SiTime | NHE Electronics