SIT8208AI-32-18E-25.000625 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 66.6660MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-18E-25.000625Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 25.000625MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 25.000625 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 31mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-18E-25.000625 | SiTime | NHE Electronics