SIT8208AI-32-18E-26.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-18E-26.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 66.66666MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-18E-26.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 26 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 31mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-18E-26.000000 | SiTime | NHE Electronics