SIT8208AI-32-18E-3.570000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL
SIT8208AI-32-18E-3.570000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-18E-3.570000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 3.57 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 31mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-18E-3.570000 | SiTime | NHE Electronics