SIT8208AI-32-18S-25.000625 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.6667MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 65.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 25.000625MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-18S-25.000625Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 25.000625MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 25.000625 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 31mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-18S-25.000625 | SiTime | NHE Electronics