SIT8208AI-32-25E-10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-25E-10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25E-10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 10 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25E-10.000000 | SiTime | NHE Electronics