SIT8208AI-32-25E-12.288000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-25E-12.288000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 66.6660MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25E-12.288000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 12.288 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25E-12.288000 | SiTime | NHE Electronics