SIT8208AI-32-25E-19.440000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 19.4400MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-25E-19.440000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 16.367667MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 16.2000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25E-19.440000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 19.4400MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 19.44 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25E-19.440000 | SiTime | NHE Electronics