SIT8208AI-32-25E-28.636300, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-25E-28.636300 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 65.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25E-28.636300Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 28.6363 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25E-28.636300 | SiTime | NHE Electronics