SIT8208AI-32-25E-33.333330 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV
-40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1
MEMS OSC XO 74.175824MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25E-33.333330Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 33.33333 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25E-33.333330 | SiTime | NHE Electronics