SIT8208AI-32-25E-38.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-25E-38.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 66.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC VCXO 54.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25E-38.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 38.4 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25E-38.400000 | SiTime | NHE Electronics