SIT8208AI-32-25E-4.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
SIT8208AI-32-25E-4.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 72.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25E-4.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 4 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25E-4.000000 | SiTime | NHE Electronics