SIT8208AI-32-25E-50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-25E-50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 8.1920MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25E-50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 50 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25E-50.000000 | SiTime | NHE Electronics