SIT8208AI-32-25S-26.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-25S-26.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 133.33333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25S-26.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 26 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25S-26.000000 | SiTime | NHE Electronics