SIT8208AI-32-25S-31.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-25S-31.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 16.367667MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 54.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25S-31.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 31.25 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25S-31.250000 | SiTime | NHE Electronics