SIT8208AI-32-25S-33.330000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 33.3300MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-25S-33.330000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 8.1920MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25S-33.330000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 33.3300MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 33.33 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25S-33.330000 | SiTime | NHE Electronics