SIT8208AI-32-25S-33.333000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-25S-33.333000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 72.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 54.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 7.3728MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25S-33.333000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 33.333 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25S-33.333000 | SiTime | NHE Electronics