SIT8208AI-32-25S-4.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
SIT8208AI-32-25S-4.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 16.3690MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.66666MHZ LVDS
MEMS OSC XO 156.257812MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 2.0480MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25S-4.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 4 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25S-4.000000 | SiTime | NHE Electronics