SIT8208AI-32-25S-74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-25S-74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-25S-74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 74.25 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-25S-74.250000 | SiTime | NHE Electronics