SIT8208AI-32-28S-19.200000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-28S-19.200000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 16.367667MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-28S-19.200000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 19.2 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-28S-19.200000 | SiTime | NHE Electronics