SIT8208AI-32-33E-1.843200, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 1.8432MHZ LVCM LVTTL
SIT8208AI-32-33E-1.843200 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 14.74772MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-33E-1.843200Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 1.8432MHZ LVCM LVTTLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 1.8432 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-33E-1.843200 | SiTime | NHE Electronics