SIT8208AI-32-33S-24.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-33S-24.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 166.666666MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 74.175824MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-33S-24.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 24 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-33S-24.000000 | SiTime | NHE Electronics